6 Překvapivé způsobů, jak Salesforce pomoci vaší firmě Salesforce je cloud založen software, který nevyžadují žádný hardware nebo software. Je snadno ovladatelný a do práce. S Salesforce, vy nemusíte najmout IT tým, aby vaše podnikání a provoz. To dělá revoluční obchodní aplikace, která se podává od mraku, který vám pomůže vytvářet vodiče, získat nové zákazníky, rychleji uzavírat a prodat, servis, a tržní chytřejší. Téměř všechny malé a středně velké organizace, které jsou ochotné zužitkovat účinné techniky Salesforce spolu s přizpůsobené nástroje vyvinuté na Salesforce platformě sami poskytli lepší prodeje příležitosti a udržet si konkurenceschopnost na trhu. S Salesforce, nemusíte najímat IT tým, aby se vaše podnikání a běh. Jedná se o software založený mrak, který je snadno použitelný a do práce. To je revoluční obchodní aplikace, která se podává od mraku, jejichž cílem je pomohou vytvářet vede, získat nové zákazníky, rychleji uzavírat, a prodávat, servis, a tržní chytřejší. Salesforce pomáhá vaší firmy ke snížení nákladů a zvýšit zisky a loajality zákazníků.

Pokud chcete růst vašeho podnikání na další úroveň a zlepšovat zákazníka spokojenost, ať se provádí Salesforce pomohou v těchto následujícími způsoby. • Tvorba všichni ve vaší firmě zvýšit produktivitu je nejlepší způsob, jak roste vaše podnikání. Salesforce to umožňuje. Salesforce pomáhá zaměstnancům pracovat rychlejší a chytřejší. Nemusíte ztrácet spoustu času na o sledování informace. Data se ukládají do e-mailu, tabulkových dokumentů a notebooky nebo dokonce o poznámek. Salesforce poskytuje centralizovaný informační systém, který ušetří spoustu času a je snadné najít, co potřebují, a když ji budete potřebovat.

• Jedna věc ihned se mi líbilo asi Salesforce je jeho přizpůsobitelný Přístrojová deska. Je snadno ovladatelný, implementovat a připojení k internetu. Si můžete přizpůsobit Aplikace Salesforce dle vašeho požadavku. A bez najímání vývojáři, můžete to udělat sami. Každý si může tyto změny provést, přičemž kliknutí, ne kód. To podporuje všechny nejnovější prohlížeče, jako je Google Chrome, Apple Safari, Microsoft Internet Explorer a Mozilla Firefox.

• Systém pro správu kontaktů Salesforce se vám 360stupňový pohled na vaše zákazníků, včetně historie aktivity, komunikace se zákazníky, interní účtů diskuse a dokonce i sociální údaje.

• Salesforce vám poskytuje výhled na big-obraz každého olova jejich sledování celou cestu zpět ke kterému kampaně a marketingové kanály, odkud přišli, včetně sociálních médií. To pomůže určit, které marketingové kanály jsou pracující a nejsou pro Vás pracovat. Takže si můžete udělat rozhodnutí, ve kterém marketingový kanál byste měli investovat.

• Salesforce poskytuje 360stupňový pohled na nejdůležitější zabývá hodnotu svého soutěž. To vám pomůže učinit správné rozhodnutí ve správný čas. Salesforce build-in vyhodnocení deal a citovat nástroje umožňují efektivně řídit příležitosti a rychle zavřít prodeje.

• Salesforce poskytuje jednoduché navigační lištu v horní části okna. Každý položka menu je rozdělena do kategorií jako doma, Kontakty, účet, Vedení, LeadsArticle hledání, předpovědi a další. To umožňuje uživatelům snadno dostat tam, kam chtějí jít.

tagy:interaktivní tabule, smart board, bílá tabule, bílá tabule, Promethean, QOMO, ActivBoard, keramické tabule

Magnetické keramické tabule , Magnetické keramické tabule